Evde Kolay Tülden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Tülden Dekoratif Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Tülden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Tülden gerçekten çok güzel şeyler yapılıyor. Tülden oyuncak yapımı, tülden süs yapımı, tülden çiçek yapılışı gibi birçok çalışmayı paylaşmıştım. Sitemizde tülden yapılan tüm çalışmalara kolaylıkla arama kutusundan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda ise evde kolay tülden dekoratif çiçek yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde sizde atık tül parçalarından keyifle dekoratif çiçekler yapabilirsiniz. Evde kolay tülden dekoratif çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-atik-tulden-dekoratif-cicek-yapimi

 

2016 Yeni Yastık Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 yastık modelleri, 2016 yastık modelleri ve değişik yastık modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir