Evde Kum Boncuktan Yapılan Çiçek Modelleri

Evde Kum Boncuktan Yapılan Çiçek Modelleri

Evde kum boncuktan yapılmış çiçek örneklerini bu başlık altında sizlere paylaşacağım. Birbirinden güzel çalışmaları görünce sizinde hevesiniz artacak ve kum boncuktan çiçek yapma merakı dört bir yanınızı saracak. Evde kolay bir şekilde kum boncuktan çiçek yapabilirsiniz.

 
 

Kum boncuktan çiçek yapılışı ile ilgili daha önceden sizlere güzel bir anlatımlı çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise anlatım yerine yapılmış modelleri paylaşacağım. Birbirinden güzel kum boncuktan yapılmış çiçek modelleri ise şöyle ;

 

Evde Keçeden Resim Çerçevesi Yapımı - Keçe Resim Çerçeve Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden çerçeve yapmak, evde keçeden resim çerçevesi yapılışı ve keçeden çerçeve modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir