Evde Kumaştan Kolay Avize Yapmak

Evde kolay avize yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evde güzel avize modelleri yapabileceksiniz. Evde avize yapmak için daha önce de süsleme ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım sanırım. Bu yazımda sizlere evde kumaştan kolay avize yapmak için resimli anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde bu güzel avize çalışmasını eviniz için yapabilirsiniz.

Evde avize yapmak için öncelikle eşinize veya arkadaşınıza sanayide avizenin metalik kısmını yaptırabilirsiniz. Kendiniz de sanayide demir işleri yapan bir yere bu taslağı göstererek iskeleti kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Eğer ben yaparım derseniz, yuvarlak bir bükülebilir demir veya sert alüminyum parçası ile bu işi kolaylıkla kıvırabilirsiniz. Evde kolay avize yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • bükülebilir alüminyum demirler.
  • demirleri birleştirmek için kelepçe ve cıvatalar.
  • güçlü yapıştırıcı.
  • kumaş parçası.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • lamba yuvası ve kabloları.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra öncelikle avizenin iskeletini yapmanız gerekiyor. İskeleti yaptıktan sonra süsleme işlemi çok kolaylaşıyor. Sert ince kumaştan süsleri yani yuvarlakları yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmayı tamamlamak için kumaş parçalarını avizenin üzerine iliştirmeniz gerekiyor.

 
 

Evde kolay kumaştan avize yapmak için resimli anlatım üzerinde her adım detaylıca gösterilmiş. Adımları takip ederek sizde evde kolay avize çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaştan avize yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kumastan-kolay-avize-yapmak

Evde kumaştan kolay avize yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmadan yararlanarak bu güzel çalışmayı eviniz için yapabilirsiniz. Kumaştan yapılan çalışmaları sürekli olarak paylaşıyorum. Sitemizde yer alan kumaş işleri bölümünde değişik kumaş çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40488179

 

Evde Alüminyum Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Aluminium-Armband, aluminum bracelet ve bracelet d'aluminium hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir