Evde Kumaştan Papatya Şeklinde Yastık Yapmak

Evde kumaştan papatya yastık yapmak için sanırım daha önce benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda da paylaştığım çalışmayı kolaylıkla evde zorlanmadan yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

Evde kumaştan papatya şeklinde puf yastık yaparak evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Puf yastık yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve kumaş işleri bölümünde birçok benzer projeye ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kumaş işleri hemen bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kumaştan kolay yastık yapmak için resimli anlatımdan yararlanarak kolaylıkla yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

 
 

Malzemelere gelince ; kumaş, keçe, pamuk veya yün, iğne iplik, dikiş makinesi şeklinde sıralayabiliriz. Siz kendinize göre resimli anlatımda yer alan malzemeleri değiştirebilir veya ekleme yapabilirsiniz. Şimdi sizi evde kumaştan papatya yastık modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kumastan-papatya-seklinde-yastik-yapmak

source : http://stylowi.pl/19416579

 

Evde Keçeden El İşi Çantası Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi çantası nelerden yapılır, evde el işi çantası nasıl yapılır ve evde keçeden nasıl çanta yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir