Evde Kumaştan Sarkaç Top Süs Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kumaştan sarkaç süs yapmak için güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Bu sayede sizde evde kumaştan top sarkaç süs yapabilirsiniz.

Evinizde fazlalık kumaşlar varsa onları değerlendirebilirsiniz. Değerlendirme çalışmaları olarak sitemizde birçok projenin yapılışını gösteren resimli anlatımlarla videolu anlatımları bulabilirsiniz.

Yine bu yazımın hemen altında karşınıza evde kumaştan yapılan çalışmalara örnek birçok paylaşım çıkacak. Onları da inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evde kumaştan sarkaç top süs yapmak için güzel bir resimli anlatım yer alıyor. Resimli anlatımından yararlanarak sizde aynısını yapabilirsiniz.

Top şekline getirmek için kendi yöntemlerinizi de uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri kumaş sarkaç top süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kumastan-sarkac-top-sus-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/36905717/detail/

 

Keçeden Baykuşlu Yastık Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe yastık süs çalışmaları, evde keçeden baykuş yapmak ve evde keçeden yastık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir