Evde Kumaştan Yastık Süsü Yapmak

Evde kolay yapılan yastık süsü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir yastık süsleme çalışması paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde kumaştan yastık süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda kumaşı nasıl fırfır yapacağınız veya büzeceğiniz harfiyen anlatılmış. Yapmanız gereken kumaş veya benzeri malzemeyi makas ile kestikten sonra, iğne iplik yardımı ile yastıkların üzerine pile şeklinde veya fırfır şeklinde süs yapmak.

Evde kolay süs yapmak için kumaş veya farklı malzemeler kullanabilirsiniz. Kolay süslü yastık yapmak için hemen bu yazımın altında da karşınıza benzer çalışmalar çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kumaştan yastık süsü yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kumastan-yastik-susu-yapmak

source : http://stylowi.pl/18255644

 

Eski Penyeden Kedi Yastığı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan kedi minderi yap, eski kazaktan kedi yastığı yap ve eski penyeden kedi minderi yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir