Evde Kurumuş Ağaç Dallarından Kristalli Süs Yapımı

Evde Kurumuş Ağaç Dallarından Kristalli Süs Yapımı

Evde kurumuş ağaç dallarından yapılan çalışmaları daha öncede sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere evde kurumuş ağaç dallarını süsleyerek harika bir dekoratif süs yapımı ile ilgili paylaşımda bulunacağım.

Evde kurumuş ağaç dallarından kristalli süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimlerde görüldüğü gibi, kurumuş ağaç dalları yapıştırıcı ile sıvandıktan sonra kristal taşlarla veya kristal boncuklarla yapıştırılarak, son halini alıyor. Bu yazıda paylaştığım kurumuş ağaç dallarından kristalli süs yapılışını anlatan örnek resimler ise şöyle ;

evde-kurumus-agac-dallarindan-kristalli-sus-yapimi

 
 

evde-kurumus-agac-dallarindan-kristalli-sus-yapimi2

evde-kurumus-agac-dallarindan-kristalli-sus-yapimi3

evde-kurumus-agac-dallarindan-kristalli-sus-yapimi

 

Evde Kolay 3 Boyutlu Aşk Kartı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde 3 boyutlu çalışma yapımı, evde 3 boyutlu sevgi kartı yapımı ve evde kağıttan 3 boyutlu aşk kartı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir