Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı

Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı

Evde uğraşabileceğiniz güzel bir çalışma paylaşacağım. Makrome ipiyle süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel süs çalışmasını evinizde kolayca yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Makrome ipi ile yapılan diğer çalışmaları sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Makrome ipiyle bileklik yapılışı gibi daha birçok çalışmayı sitemizdeki kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Yine arama kutusuna makrome ipi yazarak arama yapmanız da yetecektir. Evde makrome ipiyle süs yapımını anlatan resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-makrome-ipiyle-sus-yapimi

Macrameseil – macrame rope – corde en macramé

 

Evde Kolay Muzlu Dondurma Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. banana ice cream, Bananen-Eis ve crème glacée à la banane hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir