Evde Pasta Kalıplarından Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pasta Kalıplarından Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay avize yapımı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda yine sizlere evde kolay avize yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde pasta kalıplarından avize yapılışını gösteren resimli anlatımları takip ederek, sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde avize yapımı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizdeki kendin yap ve dekorasyon kategorilerinde bulabilirsiniz. Evde pasta kalıplarından avize yapımı ile ilgili bu güzel çalışmayı kolayca sizde yapabilirsiniz. Pasta kalıplarını resimli anlatımda gördüğünüz gibi avize yapacağınız çalışmanın üzerine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu çalışmayı balonla da yapabilirsiniz. Eğer bulabilirseniz dilek feneri şablonundan da yararlanabilirsiniz. Evde pasta kalıplarından avize yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-pasta-kaliplarindan-avize-yapimi evde-pasta-kaliplarindan-avize-yapimi2

source : http://www.adixdoigtset4mains.fr/do-it-yourself-episode-1/

einfach Kronleuchter – easy chandelier – lustre facile

 

Yeni Hediyelik Bebek Sabunları 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 hediyelik bebek sabunları, 2016 hediyelik bebek sabunları ve güzel hediyelik bebek sabunları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir