Evde Pet Şişeden Banyo Seti Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pet Şişeden Banyo Seti Yapımı – Resimli Anlatım

Pet şişeden yapılan çalışmaları sıkça önünüze getirmeye çalışıyorum. Bu tür çalışmalar benim çok hoşuma gidiyor. Bu yazımda sizlere evde pet şişeden banyo seti yapılışını çok beğeneceksiniz. Kolay yapımını resimli anlatımlardan anlayabilirsiniz. Evde plastik şişeden banyo seti yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak kısa sürede sizde evinize banyo seti yapabilirsiniz. Evde pet şişeden banyo seti yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-pet-siseden-banyo-seti-yapimi

 

Evde Kumaştan Ayıcık Oyuncak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan ayıcık oyuncak yapımı, evde kumaştan ayıcık yapımı ve evde kumaştan kolay ayıcık oyuncak yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir