Evde Pet Şişeden Dekoratif Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pet Şişeden Dekoratif Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Pet şişelerden harika çalışmalar yapılmakta… bunu daha önceki paylaştığım çalışmalardan az da olsa gördünüz. Bu yazımda yine sizlere boş plastik şişe kullanarak nasıl vazo yapılacağı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Evde boş şişeleriniz varsa sizde bu çalışmayı uygulayabilirsiniz. Evde boş pet şişeden vazo yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kendi eviniz için yapabilirsiniz. Plastik şişeden vazo yapımı ile ilgili daha önceden de sizlere güzel çalışmalar yapmıştım. Bu yazımda da yine boş plastik şişe kullanarak harika bir vazo yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde kendin yap kategorisinde birçok buna benzer çalışmayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Evde pet şişeden dekoratif vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

Plastikflasche Vase – plastic bottle vase – Vase bouteille en plastique

 

Evde İple Şişe Süsleme Yapımı - Dekoratif Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde dekoratif süs yapımı, evde kolay süs yapımı ve evde şişe süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ayşe diyor ki:

    pet şiseden bunu yapmak kimin aklına geldiyse helal olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir