Evde Pimaş Borularından Duvara Raf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pimaş Borularından Duvara Raf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde pimaş borularını kullanarak harika raflar yapabilirsiniz. Dekoratif raf çalışması yapmayı düşünüyorsanız, bu yazımda paylaşacağım pimaş boruları ile raf yapılışı çalışmasını kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Evde pimaş borularından duvara raf yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizin boş duvarlarına harika dekoratif raflar yapabilirsiniz. Evde tadilat sonrası arta kalan boruları kullanarak evinize şık bir raf yapabilirsiniz. Dekoratif raf yapımı ile ilgili diğer çalışmaları sitemizdeki dekorasyon kategorisinde bulabilirsiniz. Evde pimaş borularından duvara raf yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sonrası sizde harika bir dekoratif raf sahibi olacaksınız. Evde pimaş borularından duvara raf yapımı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-pimas-borularindan-duvara-dekoratif-raf-yapimi

tablette décorative – decorative shelf – dekorativen Regal

 

Boş CD'den Disko Lambası Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş cdden disko lambası yapımı, boş cdden parıltılı lamba yapımı ve boş cdlerden ışıklı lamba yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir