Evde Plastik Tabaktan Duvara Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Tabaktan Duvara Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik tabaktan duvara dekoratif süs yapmak ister misiniz? gelin bu yazımda paylaştığım çalışmayı sizde evinizde yapın. Yapması oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı çocuklarınızla veya eşinizle de yapabilirsiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak, hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Plastik tabak kullanarak balık figürleri yapabilir ve duvara süs olarak kullanabilirsiniz. Evde plastik tabaktan balık figürü yapıp, evinizin boş duvarlarına yapıştırarak, harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Evde plastik tabaktan balık yapımı ile ilgili daha önce bir paylaşımım olmamıştı. Bu yazımda gördüğünüz çalışmayı çocuklarınıza oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Evde kolay plastik tabaktan balık yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

Dekoration – decoration – décoration

 

Evde Kolay Elbise Süsleme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski elbise yenileme, eski elbiseyi yenileme ve eski kıyafetleri yenileme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir