Evde Sarkaç Kuş Kafesi Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolayca hazırlayacağınız güzel bir sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay sarkaç kuş kafesi yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı adımlarıyla birlikte verilmiş.

Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlamak. Evde sarkaç kuş kafesi yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinizde sarkaç süs ile dekoratif amaçlı süsleme çalışması yapmış olacaksınız.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilirsiniz. Evde kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışmayı da zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum.

 
 

Evde kolay sarkaç süs yapmak için daha önce paylaştığım örnek çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde sarkaç kuş kafesi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-sarkac-kus-kafesi-yapmak

source : http://stylowi.pl/41756929

 

Kuru Ağaç Dalından Süs Dekor Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kuru ağaç dalından süs, evde kuru dallardan süs yap ve kuru ağaç dalından dekoratif süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir