Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler – Resimli Anlatım

Evde Tenis Topundan Yapılan Projeler – Resimli Anlatım

Daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere evde tenis topundan yapılan projeleri paylaşacağım. Eğer evinizde kullanmadığınız bir tenis topu bulunuyorsa onu altta paylaştığım resimli anlatımdaki gibi üzerine iki göz ve ağız kısmı için tam ortasından keskin bir bıçakla yarık açıp çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz. İnanın ortaya ilginç görüntüler çıkıyor. İster tenis topundan anahtar askılığı yapın. İsterseniz tenis topundan mektup tutacağı yapın.

Fakat hakikaten ortaya çok güzel ve eğlenceli çalışmalar çıkıyor. Sizde eğer evinizde kullanmadığınız tenis topları varsa bu çalışmanın aynısından yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda tenis topu üzerine 2 göz ve ağız kısmını yapıp, çocuklarınıza oyuncak olarak da bu güzel çalışmayı düşünebilirsiniz. Yine evinizde dekoratif süs köşeniz varsa bu çalışmayı yaparak, farklı bir süs objesine de sahip olmuş olursunuz.

 
 

evde-tenis-topundan-yapilan-projeler

Tennisball Figur – balle de tennis chiffre – tennis ball figure

 

Evde Pilates Topundan Avize Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Pilates ball chandelier, Pilates balle lustre ve pilates top avize yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir