Evde Vantilatörü Renklendirme – Resimli Anlatım

Evde Vantilatörü Renklendirme – Resimli Anlatım

Sıcak yaz aylarında klimadan sonra en büyük yardımcımız vantilatörlerdir. Çoğumuzun evinde de bulunur. Bu yazımda sizlere evde vantilatörü renklendirme işlemini nasıl yapacağınızı gösteren örnek bir resim paylaştım. Umarım işinize yarar. Vantilatörünüz renkli dönsün ve sizde evinize değişik bir hava katmış olun. Basit bir çalışma ve yapımı ise oldukça kolay…

Resimli anlatımda gösterildiği gibi vantilatörünüzün kapağını çıkarttıktan sonra, pervane kanatlarını sarı, turuncu, pembe veya kendi zevkinize uygun renklere boyadıktan ve kuruduktan sonra kapağı kapatıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Vantilatörü çalıştırdığınızda gök kuşağı renginde efektif bir görüntü elde edersiniz. Farklılık yaratmak istiyorsanız bu güzel çalışmayı yapmanızı öneririm.

 
 

evde-vantilatoru-renklendirin

Sizde vantilatörünüzü bu şekilde renklendirebilirsiniz. İnanın renkli değişik bir hava katacak evinize… bu çalışmayı çok kolay bir şekilde her türlü vantilatör için yapabilirsiniz.

colorées fans – colorful fans – bunte Fans

 

Yumurta Kutusundan Minyatür Horoz Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard cock, carton coq ve Karton Hahn hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir