Evde Yeni Renkli Bahçe Kapısı Modelleri

Evde Yeni Renkli Bahçe Kapısı Modelleri

Evinizden bahçeye çıkan kapıları renklendirmek istiyorsanız ve bir türlü hangi renkleri kullanacağınızı kestiremediyseniz, bu yazımda paylaşacağım örneklerden yararlanabilirsiniz. Evde yeni renkli bahçe kapısı modelleri ile ilgili daha fazla paylaşımı ilerleyen günlerde yapacağım. Bu yazımda paylaşacağım renkli kapı modellerini evinizdeki bahçe kapılarına sizde uygulayabilirsiniz.

Bazen hayatımıza renk katmamız gerekir. Bu sayede hem hayat daha renkli ve eğlenceli bir hal alır. Hem de monotonlaşmaktan da kurtulmuş oluruz. Bahçe kapılarınızı renklendirerek hayatınızı renklendirebilir ve günlük motivasyon seviyenizi de oldukça yükseklere çıkarabilirsiniz. Turistik yerlere baktığınızda evlerin pencereleri, kapıları rengarenktir.

 
 

Çünkü oradaki insanlar yaşamayı seviyorlar, yaşamayı sadece nefes almak, yemek veya içmek olarak görmüyorlar. Etraflarını da güzelleştiriyorlar. Sizde bu yazımda göreceğiniz örnek çalışmalardan sonra etrafınızdaki eşyaları renklendirmek isteyeceksiniz. Bu tür güzel çalışmaları her gün sizlere dekorasyon bölümünde paylaşmaya devam edeceğim. Bizi takip etmeye devam edin.

colored door – farvet dør – porte de couleur

 

Evde Kolay Çift Pirinç Örgüsü ve Yapılışı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çift pirinç örgü, çift pirinç örgü modeli ve evde çift pirinç örgü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir