KARTON KOLİDEN HAVLULUK YAPMAK

Evde karton koliden havluluk yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Kartondan havluluk yapmak için daha önce benzer çalışma paylaşmamıştım.

Fakat teneke kutudan havluluk yapmak için bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum. Teneke kutuları üst üste yapıştırıp, havluları rulo halinde içine koyacağınız şekilde güzel bir çalışmayı belki bu yazımın altında karşınıza çıkarsa incelemenizi öneririm.

Gerçekten hem evde dekor bakımından güzel bir görünüm olmuş oluyor. Hem de değişik fikirler sayesinde evde geri dönüşüm çalışmaları ile dekoratif çalışmalarla evinizi süslemiş oluyorsunuz.

Evde karton koliden havluluk yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar ve aşamalar gösterilmiş. Kumaş veya havlu kumaşı kullanabilirsiniz.

 
 

Yaparken malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kartondan havluluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

karton-koliden-havluluk-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7388.html

 

KEÇEDEN MAYMUN OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe maymun nasıl yapılır, keçeden kolay maymun oyuncak yap ve keçeden maymun anahtarlık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir