Kartondan Yapılan Duvar Süsleri

Kartondan Yapılan Duvar Süsleri

Kağıt ve kartondan yapılmış birkaç duvar süsü paylaşacağım. Bu yazımda anlatımlı çalışma yok. Fakat fikir edinmeniz amacıyla bu çalışmaları paylaştım. Kartondan yapılan duvar süslerini gördüğünüzde kağıt veya kartondan nasıl duvar pano süsleri yapıldığını kolaylıkla görebileceksiniz. Bu tür çalışmaların yapımını anlatan yazıları sitemizde yer alan dekorasyon kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni dekoratif süsleme çalışmaları buldukça ve anlatımları olduğu zaman sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

Kağıt karton süslemeleri basit çalışmalar olsa da evinizi güzelleştiren dekoratif çalışmalar ortaya çıkabiliyor. Resimli örneklerde gördüğünüz gibi sadece kağıt veya karton kullanılarak şekilli süslemeler yapılmış. Yapılan çalışma sonucu şekil boyanmış ve ortaya muazzam bir dekoratif süsleme çalışması çıkmış. Sizde evinizde kartondan kıvrıştırarak süslemeler yapıyorsanız bu örnekler belki işinize yarayabilir.

Kartondan yapılan dekoratif süsler bu kadar… daha fazla çeşit veya örnek bulursam sizlere bu başlık altında paylaşacağım. Farklı karton çalışmalarını sitemizde yer alan kağıt karton kategorilerinde bulabilirsiniz.

cardboard ornaments – ornements en carton – Karton Ornamente

 

Evde Kartondan Hasır Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazeteden hasır sepet yapılışı, kartondan hasır sepet yapımı ve panier en osier hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir