Kola Şişesinden Dekoratif Vazo Yapmak

Evde şişe süsleme çalışmalarına ek olarak bu gün paylaştığım çalışma hem eğlenceli hem de yapımı çok kolay. Sizde evinizde biriken şişeleri süsleyebilir ve dekoratif vazolar haline getirebilirsiniz. Evde kola şişesinden dekoratif vazo yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde boş şişeleri süsleyebilirsiniz.

Evde kolay süs yapmak için bu tür çalışmaları boş zamanlarınızda yapabilir ve hem eğlenirsiniz. Hem de kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Sitemizde yer alan hobi bölümünde çeşitli hobi çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kola şişesinden dekoratif vazo yapmak için malzemeler ise ;

  • boş şişeler.
  • renkli bant.
  • sprey boya.
  • makas.

Malzemeleri bir araya getirdikten sonra boş şişeyi normal bir renge boyamanız gerekiyor. Boya kuruduktan sonra renkli bant ile oluşturmayı düşündüğünüz şekil için etrafına bant geçmeniz gerekiyor. Daha sonra sprey boya ile tekrar komple şişeyi boyadıktan sonra, bantlı yerleri çıkartmanız yeterli olacaktır.

 
 

Karşınıza dekoratif vazo çalışması tamamlanmış hali çıkacak. Gerçekten yapımı kolay ve eğlenceli bir çalışma, mutlaka yapmayı deneyin. Şimdi sizleri boş şişeden dekoratif vazo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

kola-sisesinden-dekoratif-vazo-yapmak

Çeşitli saksı çalışmaları yapabilir veya yapıp satabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli sitemizde bulabilirsiniz. Evde kola şişesinden süs vazo yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer projeleri hemen bu yazımın altında bulabileceksiniz. Sizde evde bu tür eğlenceli çalışmalar yaparak sessiz geçen pazar günlerinizi şenlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://diyready.com/diy-projects-uses-for-beer-bottles/

 

Eva Kağıdından Tohum Şeklinde Tepsi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. EVA graines de papier, eva kağıdından tepsi yap ve eva kağıdından tohum tepsi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir