Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere artık yün parçalarından yapabileceğiniz harika bir çiçek çalışması paylaşacağım. Çok kolay bir şekilde fazlalık ipliklerden yapabilir ve çeşitli süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları olabildiğince sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Yine bu tarz çalışmaların yapılışlarını gösteren resimli anlatımları sitemizdeki kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Boş vazolarınız varsa veya TV ünitenizin önünü süslemek istiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı mutlaka kullanmalısınız. Farklı renkleri tercih edebilir veya değişik renkte çiçek figürleri de yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın yapılışını resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz.

 
 

kolay-cicek-nasil-yapilir

artificial flowers – fleurs artificielles – künstliche Blumen

 

Doğum Günü ve Parti Kutlama Şablonları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. birthday template, doğum günü şablonları ve eğlence kutlama şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir