Kolay Kapı Süsü Nasıl Yapılır

Evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için sürekli değişik malzemelerden yapılan süs çalışmalarının resimli anlatımları ile anlatımlı videolarını paylaştım.

Bu yazımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kolay kapı süsü nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak nitelikte harika bir resimli anlatım paylaştım.

Kartondan veya sert bir plakadan yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel kapı süsü modeli yapabileceksiniz. Zaten bu yazımın altında benzer çalışmalar karşınıza gelecek.

Onlara da göz atabilirsiniz. Kolay kapı süsü yapmak için malzemeleri evinizde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Adı üstünde süs olacak her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kapı süsü yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kolay-kapi-susu-nasil-yapilir

source : http://stylowi.pl/13194023

 

Gömlek Yakasından Süslü Takı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski gömlekten süslü yaka yap, eski gömlekten yaka takı modeli yap ve gömlek yakasından basit kolye yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir