Kumaştan Kedi Yastık Modeli Yapmak

Evde kumaştan kolay yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde kedi şeklinde çok güzel yastık modeline sahip olacaksınız. Evde kumaştan kedi yastık modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınız paylaşılmış.

Aşamaları takip ederek sizde kumaştan kolay yastık modeli yapabilirsiniz. Kedi biçiminde yastık yaparak evinizi de güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay kedi yastık modeli yaparak satıp para da kazanabilirsiniz.

Bu tür sevimli çalışmalar her zaman para etmiştir. Sizde yapımını kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Evde kolay kedi yastık yapmak için daha önce buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Sizde zorlanmadan evde kolay kedi yastık modeli yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan kedi yastık modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kumastan-kedi-yastik-modeli-yapmak

source : http://stylowi.pl/41758545

 

Evde Kumaştan Kolay Dinozor Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dinozor oyuncak nelerden yapılır, evde dinozor oyuncak nasıl yapılır ve evde dinozor yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir