Kumaştan Tavuk Şeklinde Yumurta Sepeti Yap

Evde kolay yapılan kumaş işlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kumaştan tavuk şeklinde yumurta sepeti yapmak isteyen ev hanımları için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda tavuk şeklini çıkarabilmeniz için kumaşı nasıl bir şablonla dönüştüreceğiniz gösterilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi tavuğun her iki parçasını oluşturmak ve daha sonra küçük ayrıntıları yapmak.

Evde kumaştan tavuk yumurta sepeti yapmak için sanırım buna benzer daha önce bir çalışma paylaşmıştım. Ancak o çalışma örgü yumurta sepeti şeklinde idi.

Şimdi tam hatırlayamıyorum ama bu güzel çalışmayı mutlaka yapmayı denemelisiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kumaştan tavuk yumurta sepeti yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kumastan-tavuk-seklinde-yumurta-sepeti-yapmak

source : http://stylowi.pl/29274976

 

Kumaştan Yıldız Bebek Tulumu Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde bebek tulumu yap, evde kolay bebek tulumu yapmak ve evde kumaş bebek tulumu yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir