Kuru Daldan Örümcek Ağı Süsü Yapmak

Evde değişik süs çalışmalarına bir yenisini daha ekleyelim. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde evde kuru daldan örümcek ağı süs yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma ile evinize tablo niyetine veya süs şeklinde duvarlara asabileceğiniz harika bir çalışma yapmış olacaksınız.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada ihtiyacınız olacak şeyler ise basit malzemelerden oluşuyor. Kuru dallardan örümcek ağı süs yapmak için malzemeleri şöyle sıralayabiliriz ;

  • kuru dallar.
  • yün ip.
  • makas.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve şekillendirebilirsiniz. Evde kolay süs yapmak için çok güzel çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı hem eğlenerek yapacaksınız. Hem de zorlanmadan kısa sürede yapabileceksiniz. Şimdi sizleri evde kuru daldan örümcek ağı süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

kuru-daldan-orumcek-agi-susu-yapmak

Evde kuru daldan çerçeve yapmak isteyenler için daha önce bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda da paylaştığım çalışma hem eğlenceli hem de güzel bir proje olduğunu söyleyebilirim. Kuru dalları yıldız şeklinde birbirine sabitledikten sonra yün ip ile örümcek ağı çalışmasını yapabilirsiniz.

Yaptıktan sonra yine yün ipi daha fazla dolayıp hatta ponpon türü yapıp örümceğe benzetebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaptıktan sonra duvara tablo olarak da düşünebilirsiniz. Evde kolay tablo yapmak için de bu güzel projeyi yapmayı değerlendirebilirsiniz. Evde kolay yapılan tablo çalışmalarına bu projeyi de ekleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/8631067

 

Keçeden Kuş Süs Şablon başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden kuş yap, felt ornamental birds ve fühlte Ziervögel hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir