Kuru Daldan Resim Çerçevesi Yap

Evde kuru daldan resim çerçevesi yapmak için daha önce bu çalışmanın aynısını paylaştığımı hatırlıyorum. Fakat bu resimli anlatım bana bir farklı geldi. O yüzden size tekrar paylaşmak istedim. Kuru ağaç dallarından çerçeve yapıp parayla satabilirsiniz. Yada evinizde resim albümlerinizin olduğu vitrinlere veya misafir odasındaki özel bölmelere koyabilirsiniz. Hepimiz resimlere albüm yani çerçeve yapmayı severiz.

Yada değişik gördüğümüz resim çerçevelerine para verip satın almak isteriz. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde yüksek paralar verip resim çerçevesi almanıza gerek kalmayacak. Bu tür güzel çalışmaları yapıp turistik yerlerde satabilir ve evinize para da kazanabilirsiniz.

Bu sayede eşinize yük olan maddi durumları biraz olsun azaltmış olursunuz. Ev hanımı iseniz ve evde çalışıp bir şeyler yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kuru daldan resim çerçevesi yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

kuru-daldan-resim-cercevesi-yap

Evde bu tür çalışmalar yaparak hem güzel paralar kazanacağınız ürünler oluşturabilirsiniz. Dilerseniz hediye olarak da sevdiğiniz kişilere takdim edebilirsiniz. Evde kuru dallardan çerçeve yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Yapımı kolay olan bu çalışmada gerekli malzemeler ise ;

  • ahşap kare tahta.
  • karton.
  • makas.
  • silikon yapıştırıcı.
  • kuru ağaç dalları.
  • yapay süs çiçek.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve evinizde bu güzel çalışmayı farklı bir şekilde de yapabilirsiniz. Resimli anlatımda tüm detaylar ve adımlar gösterilmiş. Yapmanız gereken tahta plaka üzerine veya kalın karton üzerine kuru ağaç dallarını yapıştırmak ve süsleme çalışması ile projeyi tamamlamak. Kolay gelsin.

source : http://www.ehow.com/info_12340437_diy-rustic-twig-frame.html?utm_source=pinterest.com&utm_medium=referral&utm_content=inline&utm_campaign=fanpage&crlt.pid=camp.i6uguDL9YPGM&crlt.pid=camp.MZWPqbze35GV&crlt.pid=camp.ieRiAxndqPr6

 

Parmak Örgü Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde parmak örgü yapmak, finger knitting ve Finger Strick hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir