Minikler İçin Ev İçi Çadır Dekorasyonu 2016

Minikler İçin Ev İçi Çadır Dekorasyonu 2016

Kızılderili çadırı yapımı ile ilgili daha önce sizlere bir anlatımlı yazı paylaşmıştım. Hatta kumaştan kızılderili çadırı yapımı ile ilgili bir çalışma idi. İlgili konuya giderek sizde kumaştan çadır yapımını öğrenebilir ve çocuklarınıza bu şirin kızılderili çadırlarından kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu yazımda minikler için ev içi çadır dekorasyonu olarak birbirinden farklı kızılderili çadır modellerini paylaştım. Gördüğünüzde ne kadar şirin ve tatlı durduklarına inanamayacaksınız.

 
 

Sizlerde eviniz eğer genişse ve çocuklarınıza bu tür oyunlar oynayabilecekleri köşeler ayırmak istiyorsanız? bu çalışmayı mutlaka denemelisiniz. İnanın evinizin mobilya renklerinde çadırın kumaşını tercih ettiğinizde sanki evinizin dekorunun bir parçasıymış gibi gözükecek. Hem çocuklarınızı mutlu etmiş olacaksınız. Hem de eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacaksınız. Küçükken bizde eski koltukların altını veya evin içinde kuytu köşeleri kapatıp, oralarının kendi evimiz olduğunu belirterek çocuk oyunları oynamışızdır. Hepimizin çocukluğunda bu tür aktiviteler olmuştur. Günümüzde ise artık çocuklara bu tür çalışmalar yaparak modern minyatür evlerinin olmasını sağlayabilmekteyiz.

source : http://www.blogmamasmodernas.com/cabana-ninos/

Tipi – tepee – tente indienne en tissu

 

Bahçeye Ahşaptan Sera Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan sera yapımı, Holzgewächshaus ve serre bois hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir