ORİGAMİ BATMAN YARASA YAPMAK

Origami sanatıyla batman yani yarasa yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Batman kahramanını sevmeyen çocuk neredeyse yok.

Evinde odalarını süsleyen bir batman logosu veya batman kağıttan oyuncağına sahip olmalarını istemez misiniz? evet bu yazımda sizlere origami batman yarasa yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kısa sürede yapabileceğiniz bu güzel çalışma ile sizde kağıt katlama tekniğini kullanarak çocuğunuzun odasına batman figürü yapabilirsiniz.

Hatta yaptığınız kağıttan batman figürünü sarkaç haline getirebilir ve çocukların odasında sarkaç süs niyetine de kullanabilirsiniz.

Daha önce origami sarkaç süs yapmak için çeşitli hayvanların yapımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Renkli kağıtlardan yapılan origami sarkaç süs çalışmalarını bu yazımın altında veya origami kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri origami batman yarasa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

origami-batman-yarasa-nasil-yapilir

source : http://www.humanosphere.info/2015/04/invitez-batman-dans-la-chambre-de-vos-enfants/

 

BAHÇE YÜRÜME YOLU PROJESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bahçe yürüme yolu yapımı, bahçe yürüme yolu yapmak ve bahçeye kilit parke taşı döşeme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir