Pet Bardaktan Avize Yapmak

Evde plastik bardaktan avize yapmak için daha önce çok güzel ve değişik çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde de pet bardaktan avize yapmak için resimli anlatım bulunuyor. Adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilir ve evinize değişik bir avize yapmış olursunuz.

Pet bardaktan lamba yapmak için malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • pet bardaklar.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • avize iskeleti veya ışık.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve plastik bardaktan avize yapmak için daha farklı şekilde çalışmayı değiştirebilirsiniz. Paylaştığım resimli anlatımda öncelikle tüm pet bardakları yuvarlak daire oluşturacak şekilde birbirine yapıştırılıyor. Sağlam olması için isterseniz pet bardaklardan ip geçirebilirsiniz.

Ancak güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırdığınızda sorun olmayacağını düşünüyorum. Evde plastik bardaktan avize yapmak için daha önce de çok güzel resimli anlatıma sahip çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizleri pet bardaktan lamba yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

pet-bardaktan-avize-yapmak

Evde plastikten avize yapmak içinde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmalara ek olarak birçok değişik avize yapımı çalışmasını hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak başlıklardan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan kendin yap bölümünde pet bardaktan ışık yapmak gibi daha birçok çalışmanın resimli anlatımı ve videolu anlatımına ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan ev yapı projelerini sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Kolay gelsin.

source : http://www.modadekorasyonlar.com/avizeler/pet-bardaklarla-avize-yapma.html

 

Evde Kartondan Palyaço Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en carton de clown, evde kolay palyaço yap ve evde palyaço nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir