Plastik Hayvan Oyuncaktan Askılık Yapmak

Evinizde çocuklarınız büyüdüyse ve onların küçükken oynadıkları plastik hayvan oyuncakları duruyorsa, onları değerlendirme zamanı geldi demektir.

Resimli anlatımda plastik hayvan oyuncaktan askılık yapmak için tüm detaylar aşama aşama verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip edip, plastik hayvan oyuncakların yarısını kesip, ön kısımlarını askılık için kullanabilirsiniz.

Süslü pano tahtaların üzerine güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırabilir veya sabitlemek için farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. İnanın bu tür çalışmalar ile artık oyuncaklara ihtiyacı olmayan çocuklarınızın odasını hem güzelleştirmiş olursunuz.

Hem de değişik askılık eşyasına sahip olmuş olursunuz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları çocuklarınızla birlikte yaparken, kesici aletleri kullanacağınız için dikkat etmenizi de öneririm.

 
 

Her türlü plastik oyuncak hayvan figüründen bu güzel askılık çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri evde plastik hayvan oyuncaktan askılık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

plastik-oyuncak-hayvandan-askilik-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/155796468336337543/

 

Tığ İşi Papatya Motifli Battaniye Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü papatya battaniye modeli yap, papatya modeli örnekli anlatım ve papatya motifli battaniye modeli yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir