PLASTİK ŞİŞEDEN AYICIKLI ÇİÇEK SAKSISI YAPMAK

Plastik şişeden ayıcıklı çiçek saksısı yapmak için paylaştığım bu çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Daha önce plastikten kedicikli çiçek saksısı yapmak için bir çalışmanın anlatımlı resimlerini paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere anlatımlı çiçek saksısı yapmak için plastik şişe veya kola şişesi kullanmak gösteriliyor.

Anlatımlı plastik şişeden ayıcıklı saksı yapmak için bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey kola şişesi veya gazoz şişesi, makas, ateş, sprey boya ve oyuncak göz yeterli olacaktır.

Yapacağınız işlem biraz keskin yerleri olacağı için çocukların yanında bu güzel çalışmayı yapmamanız daha doğru ve güvenli olacaktır. Plastiği keserken, kesilen kısımlar sivri olabiliyor. Bu da çocuklara zarar verebilir. Plastik şişeden saksı yaparak evinizde cam kenarında tutabilirsiniz.

 
 

İçine sevdiğiniz bitkileri dikebilir ve evinizin içinde de büyütebilirsiniz. Cam kenarında çok güzel bir dekor oluşturacağını söyleyebilirim. Anlatımlı çalışma da şablon ve ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve yaparken de eğlenebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem eğlenceli zamanlar geçirmiş oluyorsunuz. Hem de bu tür basit çalışmalarla kendinize yeni hobiler ve uğraşlar edinmiş oluyorsunuz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-siseden-ayicikli-cicek-saksisi-yapmak

 

GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü sepet yapmak, anlatımlı sepet örmek ve gazete kağıdından sepet örmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir