RENKLİ İPLE ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEKLERİ

Renkli iple şişe süsleme örnekleri arıyordum. Bu güzel çalışma karşıma çıktı. Daha önce de renkli yün ipten şişe süsleme çalışmalarıyla ilgili çeşitli çalışmalar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay bir şekilde şişe süsleme çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Cam şişe olarak değişik boyutlarda ve şekillerdeki eşyaları tercih edebilirsiniz.

Evinizde cam şişe yoksa bile, en yakın marketten veya hobi marketten değişik süs şişeler bulabilirsiniz. Satın aldığınız şişeleri süs grubu olarak kullanacağınız zaman renkli yün ip veya hasır ip tercih edebilirsiniz.

 
 

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları anlatımlı resimdeki gibi aşamaları takip ederek sizde keyifle ve eğlenerek yapabilirsiniz. Adım adım renkli ipten şişe süsleme çalışmalarını daha önce de paylaştığımı belirtmiştim.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak örnek çalışmalara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleriyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-iple-sise-susleme-ornekleri

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir