Sakallı İpten Yapılanlar – Saçaklı İpten Yapılan Paspaslar

Sakallı İpten Yapılanlar – Saçaklı İpten Yapılan Paspaslar

Bu yazımda sizlere sakallı ipten yapılan paspas modellerini paylaşacağım. Daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Ancak saçaklı ipten yapılan paspasları sanırım paylaşmamıştım. Eminim ki sizin de evinizde sakallı ipten yapılma paspaslarınız vardır. Yoksa bile bu tür paspaslar son zamanda çok moda ve en çok tercih edilen paspas türlerinden olduğunu söyleyebilirim.

 
 

Nedeni ise kimin evine gittiysem bu tür paspas veya banyo takımlarından epey fazla görmekteyim. Yine yeni evliler de yeni evlerini dayayıp döşerken sakallı ipten yapılmış paspasları tercih ettiklerini gördüm. Sizde etrafınızda ki yeni evlilere veya evini yenileyenlere bir bakacak olursanız mutlaka saçaklı ipten yapılmış paspaslarının olduğunu görürsünüz. Siz de bu modaya katılmaz mısınız?

source : http://www.hamilemiyim.org/sakalli-ipten-paspas-modelleri-ve-yapilisi/

bearded ropes – cordes barbus – bärtigen Seilen

 

Evde Keçeden Çilek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe çilek yapılışı, felt strawberries ve Filz Erdbeeren hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir