Sakallı İpten Yapılanlar

Sakallı İpten Yapılanlar

Sakallı ip ile yapılan en güzel modelleri sizin için sıraladık. Gerçekten hepsi birbirinden güzel… Sakallı ipten paspas yapmak veya sakallı ipten süs çalışmalarını da andıran örnek resimlerdeki çalışmaların yapımını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Altta benzer yazılar bölümünden yapımını anlatan video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Sakallı ipten paspas yapmak veya sakallı ipten kilim yapmak gibi değişik fikirlerin yapımını daha önce detaylı anlatımlı olarak paylaştığımı hatırlıyorum.

 
 

Sakallı ip temin ettikten sonra sizde çeşitli çalışmalarda bu güzel malzemeyi kullanarak çok güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

denen der bärtige Seile – those of bearded ropes – ceux de cordes barbus – quelli di corde barbuti – as cordas de farpados – de skæggede reb

 

Kirpi İpinden Neler Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kirpi ipi ile neler yapılır, kirpi ipinden neler yapılır ve kirpi ipinden yapılan çalışmalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. neriman köksal diyor ki:

    sakallı ipten benimde paspasım varrrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir