SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

Sosis balonla kalpli kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Daha önce balondan kolay avize yapmak için çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımdaki projeyi hem çok beğeniyorum.

Hem de kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Sosis balonla kapı süsü yapmak için simide gerek duymadan çok güzel şekiller verebilir ve çalışmaları yapabilirsiniz.

İpi sosis balonla sardıktan sonra yapıştırdığınız ipin altındaki balonu patlattıktan sonra ortaya çıkan şekle şaşıracaksınız. Sosis balonla kapı süsü yapmak için paylaştığım başka çalışma olmadığını söyleyebilirim.

Varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Sosis balonla kalpli kapı süsü yapmak için anlatımdan yararlanarak farklı kapı süsü örnekleri yapabilirsiniz.

Evde kolay yapılan kapı süsü çalışmaları ile hem evinizi güzelleştirebilirsiniz. Hem de anlatımlı çalışmalar sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede çözümleyebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı sosis balondan kapı süsü yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

sosis-balonla-kalpli-kapi-susu-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir