Tahta Mandaldan Kapı Süsü Yapmak

Evde nelerden kapı süsü yapılır diyorsanız? bu yazımda paylaştığım çalışmayı çok beğeneceksiniz. Evde tahta mandaldan kapı süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapacağınız aşama aşama resimli bir şekilde gösterilmiş.

Öncelikle kalın bir karton veya tahta plakayı yuvarlak şeklinde kesmeniz gerekiyor. Daha sonra ahşap mandalları üzerine boyalı veya boyasız sıkça tutturduktan sonra mutlaka tutkal ile sağlamlaştırmanızı öneririm.

Böylece kapıda birisi süsle oynadığında ahşap mandallar kolay kopup düşmemiş olur. Yaptığınız çalışmayı önceden de boyayabilir veya sonra da boyayabilirsiniz.

Mandaldan kapı süsü yapmak için yanlış hatırlamıyorsam daha önce de benzer bir çalışma paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlar mutlaka karşınıza çıkacaktır.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Kapı süsü yapmak için sitemizde birçok çalışmayı paylaşmıştım. Şimdi sizleri tahta mandaldan kapı süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

tahta-mandaldan-kapi-susu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/364791638547931736/

 

Tığ İşi Anlatımlı Örgü Bayan Patik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay bayan patiği yap, kalın şişle bayan patik modeli yap ve örgü bayan patiği nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir