Tel ve Boncuktan Yapılan Çiçek Örnekleri

Tel ve Boncuktan Yapılan Çiçek Örnekleri

Tel ve boncuktan yapılmış birçok çiçek örneğini bu yazımda sizlere paylaşacağım. Sitemizde tel ve boncuktan çiçek yapımı ile ilgili çalışmayı bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmalar ise tamamen örnek ve fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmıştır. Yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğim. Tel ve boncuktan yapılan çiçek örneklerini beğeneceğinizi umuyorum.

 
 

Birbirinden güzel tel ve boncuk çiçek modellerini gördüğünüzde bayılacaksınız. Gerçekten harika çalışmalar ve evinize bu tür çalışmalar yaparak, sizde evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Tel ve boncuk çiçek çalışması yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi evinize gelen misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Boş vazolarınıza bu çalışmayı yaparak vazolarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yada dekoratif olarak evinizin belirli köşelerine bu çalışmadan yaparak akustik havalar katabilirsiniz.

Drahteckleiste Blumen – fleurs fil de perles – wire bead flowers

 

Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arbre de talon, bead tree ve boncuktan ağaç süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir