TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Tuvalet kağıdı rulosundan kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde kapınıza çok güzel süsler yapabileceksiniz. Kapı süsü yapmak için karton veya benzeri malzemeler de kullanabilirsiniz.

Ancak tuvalet kağıdı rulosu yuvarlak olduğu için makas ile kolaylıkla kesebilir ve yapıştırma işlemi sonrası kapı süsünü şekilli bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından kapı süsü yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları da bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde evinizin kapısına süs olarak daha değişik çalışmalar da yapabilirsiniz. Anlatımlı olmaları sayesinde zorlanmadan yapabilir ve benzer süs çalışmalarını yapıp kolaylıkla da satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kapı süsü yapmak için kolay anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tuvalet-kagidi-rulosundan-kapi-susu-yapmak

source

 

TUVALET KAĞIDINDAN OYUNCAK KEDİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tuvalet kağıdı rulosundan kedi yapmak, tuvalet kağıdı rulosundan minyatür kedi yap ve tuvalet kağıdı rulosundan minyatür oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir