TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN TABLO YAPMAK

Tuvalet kağıdından tablo yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir örnek resim paylaştım. Resimli anlatımda ne yapacağınız tam olarak gösterilmese de, az çok tablo yapmakla ilgili fikrinizin oluşacağını düşünüyorum.

Tuvalet kağıdı rulosundan tablo yapmak için tek ihtiyacınız olan kullanılmış bitmiş tuvalet kağıdı rulolarıdır. Bunları yan yana ve üst üstü yapıştırdıktan sonra ortaya çıkarmak istediğiniz şekil öncesi boyayabilir ve tablonuzu yapabilirsiniz.

Öncelikle size önerim duvara nasıl bir tablo yapacaksanız onun basit şablonunu çıkartıp, daha sonra tuvalet kağıdı rulolarına benzer şekilde kalemle çizdikten sonra kendi resimli anlatımınızı kendiniz yapmış olacaksınız.

Sonrası ise yapışkan ve tuvalet kağıdı rulolarıyla boyanın işidir. Bu sayede sizde evinize rulodan tablo yapmış olacaksınız. Örnek çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tuvalet-kagidi-rulosundan-tablo-yapmak

source

 

İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğne oyası, iğne oyası çiçek yapımı ve iğne oyası havlu kenarı modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir