TV Ünitesi Arkası Dekorasyon Fikirleri

TV Ünitesi Arkası Dekorasyon Fikirleri

Çoğumuzun artık evinde TV ünitesi vardır muhtemelen… varsa da dönün kendi TV ünitenizin arkasına bakın, sade bir renk veya boş duruyordur. Peki güzelleştirmek istemez misiniz? bu yazımda sizlere TV ünitesi arkası dekorasyon fikirleri paylaşacağım.

 
 

Birbirinden güzel örnek çalışmaları gördüğünüzde sizde evinizde TV ünitesinin arkasını güzelleştirmek isteyeceksiniz. TV ünitesi arkası boş veya sade durana kadar, yapacağınız ufak tefek düzenlemeler ile paylaşacağım örnek resimlerdeki gibi eviniz daha şık gözükebilir.

 

Evde Yeni Duvar Dekorasyon Fikirleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 duvar dekorasyonları, 2016 salon dekorasyon fikirleri ve duvar süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir