Yeni Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Yeni Ahşap Görünümlü Seramik Modelleri

Dekorasyon bölümüne bugün sizlere çok güzel bir paylaşımda bulunuyorum. Yeni ahşap görünümlü seramik modelleri ile ilgili paylaşacağım örnek resimleri gördüğünüzde, bunların seramik olduğunu düşünemeyeceksiniz.

Tamamen ahşap görünümlü olan bu güzel modeli evinize yaptırabilirsiniz. En güzel özelliği ise kiri, pası fazla göstermez. Üşengeç ev hanımları için birebir bir çalışma…

 
 

Fakat örnek resimlere baktığınızda evinizi hayal edin ve yaptırdığınızda nasıl gözükeceğini düşünün. Farklı bir çalışma olduğu için size buradan paylaşıyorum. Yeni ahşap görünümlü seramik modelleri ise şöyle ;

ceramic wood – keramisk træ – bois céramique

 

Evde Kokteyl Şemsiyelerinden Kapı Süsü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik kapı süsü, farklı kapı süsü ve kokteyl şemsiyelerinden kapı süsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir