Yeni Duvar Dekor Fikirleri – Resimli

Yeni Duvar Dekor Fikirleri – Resimli

Yeni ve çok güzel duvar dekorasyon fikirlerini bu makalemde görebilirsiniz. Birbirinden farklı çalışmaları paylaştığım bu yazımda ki örneklerden yararlanarak sizde evinizin duvarlarını bu şekilde güzelleştirebilirsiniz. Bazen evimizde boş kalan duvarlara süs veya dekoratif objeler koymayı düşünürüz. Ancak ne koyacağımızı veya duvarı nasıl süsleyeceğimizi bilemeyiz.

Tam bu esnada bu makalemde paylaştığım fikirler size yardımcı olacaktır. Farklı ve yeni duvar dekor fikirleri sayesinde sizde evinizin duvarlarını güzelleştirecek ve evinize gelenleri şaşırtacaksınız. Değişik duvar fikirleri gördüğümde hemen sizlere de bu başlık altından paylaşırım. Çünkü ev dekorasyonu ile ilgili fikirleri çok beğeniyorum ve bende kendi evim için yeni fikirleri takip ediyorum. Bu başlıkta da sizlere en yeni duvar dekorasyon fikirlerini paylaşıyorum. Göreceğiniz çalışmaların resimli anlatımları yok. Ancak örneklerinden yararlanarak nasıl yapıldıklarını kısa sürede çözebilirsiniz. Evinize bu güzel çalışmaları yaparak, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize bir komşunuz veya arkadaşınız geldiğinde duvardaki dekoratif fikirleri hemen size soracaktır.

 
 

 

Farklı dekor fikirleri sayesinde evinizin duvarlarına bu çalışmaları yapabilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Evinizi seviyorsanız ve güzelleştirmek istiyorsanız bu makalemdeki fikirleri yapmayı düşünebilirsiniz. Örnek resimlerdeki malzemeleri kolaylıkla bir nalburda bulabilirsiniz. Yine çakıl taşlarından süs yapmak içinde tatile gittiğinizde değişik gördüğünüz taşları toplamanız yeterli olacaktır. Ahşap tahta malzemesini ise marangozlardan temin edip, bu güzel çalışmalardan birisini evinize yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://diyhomedecorguide.com/diy-wall-decor/

 

Ahşap Tahtadan Yapılan Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan süs yapımı, Baumschmuck ve décorations pour arbres hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir