Yeni El İşi Paspas Modelleri

Yeni El İşi Paspas Modelleri

Bu yazımda sizlere en güzel el işi paspas modellerini paylaşacağım. Daha önceden el işi paspas yapılışı ile ilgili anlatımlı yazılar paylaşmıştım. Hepsi de birbirinden güzel çalışmalar idi. Bu yazımda ise evde paspas yapımı ile ilgili çalışma yerine, daha önceden evde yapılmış el yapımı paspas modellerini paylaşacağım.

 
 

Evde el işi paspas yapılışı ile ilgili detaylı çalışmalara sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Paspas yapılışı ile ilgili farklı çalışmaları da sitemizden bulabilirsiniz. Nelerden paspas yapılacağı ile ilgili de yine ilginç çalışmaları da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım yeni el işi paspas modelleri ise şöyle ;

 

Yeni Gül Desenli Lif Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en güzel gül motifli lif modelleri, güllü lif modelleri ve lif gül desenli modeller hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir