Yeni Ev İçin Dekorasyon Fikirleri

Yeni Ev İçin Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon dediğiniz zaman akan sular durur. Çünkü yeni evler için farklı ve değişik dekorasyon fikirleri oldukça önemlidir. Yeni bir ev aldınız ve içini standart bir şekilde düzenlemek ve düzmek yerine daha değişik yada ilginç tasarımlarla donatmak istiyorsunuz. Dert etmeyin, bu yazımda sizlere paylaşacağım güzel bir fikir ile yeni evinizin yeni camlarına harika bir dekor fikri ile güzelleştireceksiniz.

Yeni ev için dekorasyon fikirleri köşemizden yine merhaba… bu yazımda paylaşacağım çok güzel bir fikir ile evinize şıklık katacaksınız. Öncelikle malzemeler ;

  • 5 veya 6 cam kavanoz.
  • hasır ip, saman ip.
  • gerçek çiçek.
  • su.

Öncelikle yapmanız gereken cam önüne yapacağımız bu çalışmayı tutması için çengel veya askılık çalışması yapmalısınız. Çünkü 5-6 adet ip ile sarkıtacağımız bu güzel cam kavanozdaki çiçeklerin harika gözükmesi gerekiyor. Asacağınız yeri hazır ettikten sonra yapmanız gereken, hasır iplerle cam kavanozun kapak kısmından iyice bağlamak. Tabi cam kavanozların kapakları olmayacak, içerisine bir miktar su koyup, gerçek çiçekleri koyabilirsiniz.

 
 

Eğer gerçek çiçeklerin bakımında zorlanırsanız, gerçeğine çok benzeyen kalitede yapay çiçekler de tercih edebilirsiniz. Yine kavanozlara su koymayı unutmayın. Evinize gelenler bunun gerçek çiçekler olduğunu zannedecekler.

Bu tür dekor fikirleri ile evinizi mükemmelleştirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak sitemizdeki dekorasyon kategorisinde paylaşıyorum. Şimdilik sizlere kolay gelsin. Örnek çalışma aşağıdadır.

yeni-ev-ici-dekorasyon-fikirleri

Yukarıdaki çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde yapabilirsiniz. Bu çalışmayı illaki cam önüne değil yeni evinizin istediğiniz bir köşesine de uygulayabilirsiniz. Yeni ve değişik fikirlerle tekrar karşınızda olacağım. Şimdilik iyi günler.

source : http://blog.botkier.com/wp-content/uploads/2013/07/DIY_Mason_Jar.jpg

 

Yeni Afrika Çiçeği Motifli Örgü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. afrika çiçeği örgü modeli, altıgen çiçek örgü ve altıgen örgü modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir