Yeni Yaprak Kalıpları – Yaprak Kalıp Örnekleri

Yeni Yaprak Kalıpları – Yaprak Kalıp Örnekleri

Bu yazımda sizlere kalıp örnekleri paylaşacağım. Paylaşacağım kalıplar ise yaprak şeklindedir. Yaprak kalıp örnekleri sayesinde yapacağınız çalışmalarda zorlanmadan, yaprak kalıplarını kullanabilirsiniz.

Yeni yaprak kalıp modellerini bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda size 20 adet yeni yaprak kalıbı paylaşacağım.

 
 

Yeni yaprak kalıpları buldukça bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Yaprak kalıplarını kullanarak çeşitli çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni yaprak kalıp şablonları ise şöyle ;

 

Evde Kardan Adamlı Tişört Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kardan adam tişört süsleme, evde kardan adam tişörtü yapımı ve evde kolay kardan adam tişörtü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir