DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR

1x1.trans

Dekoratif mumluk nasıl yapılır diyenler için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizlerde beğeneceksiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı evde yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde yapıp para kazananlardan olabilirsiniz.

Kolay mumluk yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu makalemizin altında benzer mumluk çalışmaları karşınıza çıkacak. Hepsi birbirinden güzel. Bu güzel çalışma da dekoratif mumluk yapmak için ne yapılması gerektiği belirtilmiş.

Kısa sürede çözümleyerek sizde aynısını yapıp kısa sürede projeyi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle mumluk yapacağınız cam kavanozun üzerine bant üzerine kalp veya farklı motifler çizip yapıştırmanız gerekiyor. Daha sonra bandı çıkarttıktan sonra kalan kalp kısmının üzerine yine hangi rengi tercih ediyorsanız o renkte mukavva sarmanız gerekiyor.


Sim malzemesi de kullanarak yaptığınız çalışmayı biraz şımartabalirisiniz. Sonrasında ortaya çok güzel bir mumluk modeli çıktığını göreceksiniz. Bu tür çalışmaları yaparken eğlenebilirsiniz. Benzerlerini yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dekoratif-mumluk-nasil-yapilir

KETEN KUMAŞINDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*