DEKORATİF MUMLUK NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Dekoratif mumluk nasıl yapılır diyenler için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizlerde beğeneceksiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı evde yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kolay yapılan mumluk çalışmaları ile sizde yapıp para kazananlardan olabilirsiniz.

Kolay mumluk yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Hemen bu makalemizin altında benzer mumluk çalışmaları karşınıza çıkacak. Hepsi birbirinden güzel. Bu güzel çalışma da dekoratif mumluk yapmak için ne yapılması gerektiği belirtilmiş.

Kısa sürede çözümleyerek sizde aynısını yapıp kısa sürede projeyi tamamlayabilirsiniz. Öncelikle mumluk yapacağınız cam kavanozun üzerine bant üzerine kalp veya farklı motifler çizip yapıştırmanız gerekiyor. Daha sonra bandı çıkarttıktan sonra kalan kalp kısmının üzerine yine hangi rengi tercih ediyorsanız o renkte mukavva sarmanız gerekiyor.

 

 

Sim malzemesi de kullanarak yaptığınız çalışmayı biraz şımartabalirisiniz. Sonrasında ortaya çok güzel bir mumluk modeli çıktığını göreceksiniz. Bu tür çalışmaları yaparken eğlenebilirsiniz. Benzerlerini yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

dekoratif-mumluk-nasil-yapilir

 

Daha önce paylaştığımız KETEN KUMAŞINDAN MİNYATÜR KEDİ OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir