DELİKLİ SÜZGEÇ ÖRGÜDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kapı süsü yapmak isteyenler için yine bu günkü yazımda çok güzel ve değişik bir kapı süsü çalışması paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Delikli süzgeç örgüden kapı süsü yapmak için dantel veya benzeri süzgeç kumaşta kullanabilirsiniz.

Benzer malzemelerden de bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Evde basit kapı süsü yapmak için bu yazımın hemen altında birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Kolay bir şekilde sizde değişik kapı süsü çalışması yapmayı öğrenebilir ve beğenen komşularınıza da aynısından yapabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sitemizde birçok çeşitte kapı süsü yapmak için değişik çalışmaların yapımını anlatan video ve resimler paylaşmıştım. Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri dantelden kapı süsü yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

delikli-suzgec-orguden-kapi-susu-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/80994493275252400/

 

 

Daha önce paylaştığımız YENİ KARE MOTİF ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir