DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK

 

 

0

 

Birçok şeyden mumluk yapmayı gördük. Hatta minyatür mumluk, portakaldan mumluk yapmak veya ahşaptan mumluk yapmak gibi birçok benzer çalışmayı bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Bu yazımda ise sizlere deniz kabuğundan mumluk yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek mumluk çalışmaları yapabilirsiniz.

Hatta bu tür çalışmaları yapıp kolaylıkla turistik yerlerde yaşıyorsanız satabilir ve evinize katkı güzel paralar kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da toplayabildiğiniz kadar deniz kabuğunu alın ve hazır mumları eritip, içine sıvı olarak koyduktan sonra donmasını bekleyin.

 

 

Tabi yanacak fitili de kesip içine koymayı unutmayın. Bu çalışmayı kolaylıkla yapacağınızı ve en özel anlarınızda yakıp, sevdiğinizle romantik dakikalar geçirebileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri deniz kabuklarından mumluk yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

deniz-kabugundan-mumluk-yapmak

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN PONPON NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir