DENİZ KABUKLARIYLA SAKSI SÜSLEME

 

 

0

 

Deniz kabuklarıyla saksı süsleme çalışması olarak paylaştığım bu güzel keyifli kendin yap çalışmasını sizde eğlenerek kısa sürede yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu tür çalışmalar sayesinde kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Benzer çalışmaları daha önce çok kez paylaşmıştım.

Anlatımlı deniz kabuklarıyla süs saksı veya saksı süsleme örneklerinden yararlanarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı saksı süsleme çalışmasını deniz kabukları ile veya çakıl yani deniz taşları ile de yapabilirsiniz. Deniz kabuğundan saksı süsleme çalışmaları ile sizde evinizdeki normal saksı modellerini süslü hale getirebilirsiniz.

Kolaylıkla yapabileceğiniz bir çalışma olduğu için paylaştım. Anlatımlı saksı süsleme çalışması sayesinde zorlanmadan kısa sürede harika süslü saksılar yapabileceksiniz. Diğer dekoratif saksı süsleme çalışmalarını sitemizde bulabilir hatta bu yazımın hemen altından ulaşabilirsiniz.

 

 

Deniz kabuğundan nasıl saksı süslenir diyorsanız bu çalışmayı inceleyebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yapıştırmak. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli süsleme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

deniz-kabuklariyla-saksi-susleme

 

Daha önce paylaştığımız KÜRDANLA ÖRGÜ MANDALA BROŞ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir