DENİZ TAŞI BOYAMA ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Deniz taşlarını boyama örnekleri olarak bu yazımda sizlere çok güzel çalışmaların yapılmış ve tamamlanmış hallerini paylaştım.

Sizde değişik gördüğünüz deniz taşlarını veya çakıl taşlarını toplayanlardansanız, bu yazımda paylaştığım çalışmaları yapmalısınız.

Taş boyama sanatıyla ilgileniyorsanız ve taşları boyayarak onları meyveye, süslere veya magnet çalışmalarına dönüştürüyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum.

Taş boyama sanatıyla ilgili daha önce de çoğu kez paylaşımlarım olmuştur. Deniz taşından çilek figürü yapmak, çakıl taşından meyve figürü yapmak gibi daha birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Boyama işlemi ile taşları minyatür figürlere dönüştürerek evinizi de süsleyebilirsiniz. Hatta bu tür çalışmaları yaparak para kazanabileceğinizi de söyleyebilirim. Şimdi sizleri taş boyama sanatıyla yapılan örnek çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

deniz-tasi-boyama-ornekleri

source

Daha önce paylaştığımız YENİ KOLAY HAYVAN RESİM ÇİZİMLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir